Звільнення Безсмертного з ТКГ в Мінську: у президента поставили крапку і зробили важливу заяву

У вівторок, 13 серпня, президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Романа Безсмертного , який раніше представляв Україну в Тристоронньої контактній групі. Пізніше, в Офісі президента прокоментували його звільнення.

Роман Безсмертний

Відзначимо, що Безсмертний пробув на новій посаді близько місяця.

Як заявили представники ВП виданню “Українська правда”, президент делегував організацію відстоювання позицій України в складному переговорному процесі другому президентові України Леоніду Кучмі.

При цьому в Офісі Зеленського відзначили, що зараз формується найбільш ефективна команда під керівництвом Кучми.

І є сподівання, що вона зможе ефективно захищати позицію України в рамках Тристоронньої контактної групи в Мінську.

Однак, в ОП не відповіли на питання, чи пов’язано рішення про звільнення Безсмертного з його заявою про те, що Україна після загибелі 4 військових під Павлопіль на Донбасі повинна припинити участь в Мінському процесі до зустрічі лідерів країн “нормандського формату” – України, Росії, Німеччині та Франції.

Як заявив Безсмертний в ефірі “24 каналу”, президент України Володимир Зеленський відсторонив його від посади через “публічної позиції по переговорах в Мінську”.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив Романа Безсмертного представником України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи на початку липня. Це був його вже другий захід в “Мінськ”. Перший раз Роман Безсмертний був призначений представником України в політичній підгрупі ТКГ в 2015 році, проте в квітні 2016 го він вийшов з “мінського процесу”.