Знімають недоторканість! Скандальній Федині кінець. Рябошапка вирішив долю

Служба безпеки розслідує провадження щодо висловлювань народного депутата “Європейської солідарності” Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій на адресу президента Володимира Зеленського про можливість його загибелі на передовій. І зараз справу передали Генеральному прокурору. Про це повідомив Андрій Портнов.

 

ДБР передало сьогодні ще один привіт головному державному і військовому злочинцеві і направило Генеральному прокурору підозру і подання про зняття недоторканності з депутата фракції Порошенка Федини. Щоб фільтрувала мовні звороти, – написав Портнов у своєму телеграм-каналі.

Раніше Генпрокуратура визначила, що розслідування здійснить ДБР, але Баканов підтвердив, що Служба безпеки теж займається цією справою.

“Я вважаю, ця справа матиме продовження найближчим часом. Кримінальний кодекс все чітко визначає: якщо лінгвістична експертиза підтвердить, що це була реальна загроза, то мова піде про ув’язнення. Наскільки мені відомо, кримінальне провадження відкрито, я думаю, відповідна експертиза призначена .