Жириновський знову прославився: “ми не будемо сюсюкати, ми вам все зробимо! Америку знесемо”. Відео

Лідер списку російської партії ЛДПР Володимир Жириновський , який відомий своїми скандальними і часом до неможливості абсурдними заявами, знову заговорив про війну. Одіозний політик продовжує загрожувати, але на цей раз під его “приціл” потрапила не Україна, а Америка і Європа.

Володимир Жириновський

Так Жириновський погрожує стерти з лиця землі Америку і пів-Європи, за те, що ті нібито дозволяють собі погано говорити про Росію. Відео з заявою російського чиновника опублікував користувач “Вал Мішель” в своєму Twitter .

Також політик закликав готуватися до війни і не чекати удару, а першими його нанести.

“Ми нічого не можемо чекати хорошого від Америки. Потрібно готуватися до війни. І сказати своєму народу, змінити концепцію:” Ми завдамо превентивного удару “. Ми не будемо сюсюкати, – кричав в ефірі росТВ Жириновський. – Дуель США – Росія. Скільки? один мільярд загине. Знесемо під три чорти Америку – 300 мільйонів, пів-Європи – ще 300 мільйонів. І так по частинах, там, де погано говорили про Росію. Треба покарати всіх “.

“Чи не переплутайте, це – не заклики до насильства. Заклики – у Синиці, якому дали 5 років”, – залишив коментар під відео “Вал Мішель”.

Раніше Нyser інформували, що Жириновський відзначився своєю дивною поведінкою і вкотре висловився щодо прийнятого законопроекту в Україні. Так, він взявся прокоментувати успішне голосування за скасування недоторканності депутатів Верховної Ради.

Нагадуємо, Жириновський зробив скандальну заяву в сторону України. Депутат Держдуми заявив, що за 48 годин повністю перекриє весь Дніпро і осушить всю нашу країну. Росія це зробить нібито в тому випадку, якщо Україна не почне поставляти воду на окупований Крим.

Також, Володимир Жириновський вважає, що президент України Володимир Зеленський повторює за президентом Росії Володимиром Путіним. Ці висновки зробив Жириновський з того, що Зеленський хоче зробити простіше отримання українського громадянства для громадян Росії.