Журналіст: «Якщо про цю інформацію дізнаються наші військові, вони розірвуть його на шматки» (ФОТО)

Члени організованого злочинного угруповання Порошенко безпосередньо відбирали квартири у військових і перепродували їх на вторинному ринку. Схема принесла сотні мільйонів гривень, доведено крадіжки на 5 мільйонів доларів.

Особливо цінні квартири були ті, які виписувалися на вже мертвих військових.

Такий цинічною і кривавої схемою займався глава Нацгвардії Порошенко – Юрій Аллер.

Юрій аллер громадянин Росії у якого вся родина проживає в Росії.

Його дочка прямо називала українських військових бандерівцями і нацистами. В цей же час її батько безпосередньо грабував українську армію під прямим протеже Порошенко.

Аллер і Порошенко

Відомий український журналіст відреагував на затримання подільника Петра Порошенка генерала Юрія Аллерова.

За його словами, Аллер не єдиний грабував армію при Порошенко.

Журналіст Олександр Дубинський прокоментував затримання екс-командувача Нацгвардії Юрія Аллерова. Як відомо, останній затримали за підозрою в масштабних махінаціях з майном Нацгвардії. Йдеться про закупівлю квартир НГУ на Печерську, які були обмінені на нерівноцінні житлоплощі на околиці Києва.

«Затримали за розкрадання фактично 80 млн грн в Нацгвардії …. Його дочка отримала квартиру і за це його справедливо дрюкають », – підкреслив він.

За словами Дубинського, компанія «Укрбуд», яка займалася будівництвом квартир, залишилася недоторканою.

«Компанія« Укрбуд »це певний Микитась, а Микитась – це Льовочкін, який за ним стоїть. Тобто схема обкрадання армії більш масштабна. Людина, яку призначили Порошенко, командує Нацгвардією, вкрав у української армії 5 млн доларів. А зробив він це в інтересах Сергія Льовочкіна, Дмитра Фірташа – спонсора партії Опблок за життя і, найголовніше, людини, який брав участь в обранні президента Порошенко в 2014 році », – зазначив він.

За словами Дубинського, мафіозна банда, яка зробила Порошенко президентом, і розкрадає українську армію.