Журналіст назвав головну вигоду від скандалу в США: «для України це плюс»

Володимир Зеленський поїхав в США під час грандіозної американської кризи

Про це в відеоінтерв’ю Politeka розповів незалежний журналіст Леонід Швець. (Щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

За його словами, це палиця з двома кінцями. З одного боку, є негативна сторона ситуації, так як потрапляти в такий великий скандал, як імпічмент президенту США, в будь-якому випадку не дуже добре. Тим більше, що мова йде про корупційний імідж України.

«Трамп намагається підняти корупційні питання щодо свого головного суперника на президентських виборах. І Україна тут виглядає, як країна, де можна зрубати корупційного бабліца. Але ці гріхи ще на новому президенті не висять – це гріхи попередньої влади», – каже Швець.

зеленский трамп

Але з іншого боку, зазначає журналіст, це дійсно істотний шанс для Зеленського продемонструвати себе, як носія інших ідей і принципів. Показати себе, як людину, яка все це змінить.

«І ось це безумовний позитив. Багато людей про Україну дізналися і це можливість, насправді, якось себе представити. Зеленський отримав світло рамп, ось тепер нехай думає, що показати», – резюмує Швець.

Нагадаємо, президенти України і США Володимир Зеленський і Дональд Трамп провели зустріч в Нью-Йорку. Переговори пройшли на полях 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. До цього Зеленський з Трампом зустрілися на офіційному прийомі від президента США і першої леді 24 вересня.

Зеленский, Трамп

Під час зустрічі президент звернувся до Дональда Трампа і запропонував долучитися до припинення війни на Донбасі і поверненню тимчасово окупованих територій до складу України.

Повідомлення про можливий початок процедури імпічменту надійшло після того, як Дональд Трамп дозволив публікацію стенограми телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським, в ході якої, за повідомленнями ЗМІ, він підняв питання про розслідування діяльності колишнього віце-президента США Джо Байдена і його сина.

Трамп зізнався, що по телефону обговорював із Зеленським корупцію і згадував Джо Байдена і його сина, які «створювали корупцію в Україні». Глава Білого дому заперечує, що чинив тиск на офіційний Київ.