Жax!!! Закарпаття пішло під воду. Дякую Петру за скасування мораторію на експорт українського лісу (ВІДЕО

Закарпаття потонуло. Дякую Петру. Закарпаття пішло під воду. Село Великі Ком’яти. Дякую Петру Порошенко за скасування мораторію на експорт української паливної деревини в ЄС.

Реакція українців: Valya Kostuyk: І це пaдлo ще хоче викрикувати гасла України.. Та він здав з потрохами усе що міг… Йому треба зробити самосуд…!!!

Василь Керестеш: Ось як жити по новому, ось як дбали про людей факти не сховати, люди плачуть і клянуть вас всіх хто при владі від голови села до порошенка, ви будете наказані біда зайде і у ваш будинок… Бог обсміяний не буде, всі сльози працьовитих людей і переживших горе і біду Бог побачить і вам воздасть…

Karina Milnikova: А местные не выдели что лес пилят????? И в каких масштабах????? Ну вот теперь пожимают природа отомстила!!!!!

Oleg Chernenko: Местные дружно помогали пилить горы рядом со своим домом и будувалы на этом собi хатанкЫ, теплЫчки пiд кУлУбнику — и сейчас «бумеранг» прилетел обратно. Так всегда бывает, когда пробуют заменить мозги вышиванкой, а совесть — хитрожопием

Александр Ржавский

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.