Зеленський звернувся до звільнених через карантин українців

Президент Володимир Зеленський звернувся до громадян з черговим зверненням щодо карантину і підкреслив, що ніхто не може змушувати працівників на підприємствах писати заяви про звільнення за власним бажанням. Порекомендував в таких випадках звертатися в поліцію.

“У нас є інформація, що на багатьох підприємствах керівники змушують працівників писати заяву на звільнення за власним бажанням. Це незаконно. Люди, ніхто не може змушувати вас піти за власним бажанням, якщо такого бажання у вас немає. Не бійтеся і не падайте духом. якщо керівник надає на вас тиск, повідомляйте в поліцію “, – зазначив він, передає ubr.ua.

Глава держави також зазначив, що була проведена робота з керівниками державних і комунальних підприємств, і їх попередили про відповідальність за тиск на працівників.

“Якщо ситуація триватиме – вони понесуть покарання. Що стосується приватних компаній. Я закликаю керівників не тільки не порушувати закон, а й, перш за все, залишатися людьми. Коронавірус пройде. Криза також. Прибутки повернуться. А честь і повагу повернути не вдасться”, – підкреслив Зеленський.