Зеленський зобов’яже олігархів розплатиться по повній: Ахметов вже потрапив

Володимир Зеленський зустрівся з Рінатом Ахметовим. Під час розмови президент підняв питання про фінансові зобов’язання олігарха перед країною.

Відео з’явилося на офіційному відеоканалі президента

Зеленський розповів, що після зустрічі вже скасували «Роттердам +», але тепер кожного олігарха навантажать великими фінансовими зобов’язаннями.

За словами президента, Ахметов уже надав 200 нових швидких машин для дитячих лікарень. Але також олігархові незабаром презентують документ, де буде вказано, що Ахметову доведеться інвестувати гроші в медицину в цілому, а також в розвиток інфраструктури Донбасу. За словами Зеленського, бізнесмен про це поки навіть не підозрює.

Як вважає глава держави, це цілком нормальний формат роботи з олігархами.

На його думку, вони просто зобов’язані інвестувати великі суми в країну. Але тільки це не повинні бути гроші, які зароблені шляхом порушення Кримінального кодексу.

Зеленський пояснив, як вчинить, якщо виявлять подібне. За його словами, вони почнуть садити таких порушників і вводити жорсткі правила. Він також підкреслив, що від податків не піде ніхто, і в країні немає місця монополізму.