Зеленський знову натякнув, що хоче, щоб в Україні був такий президент, як в сусідній державі

Останнє відеозвернення Володимира Зеленського більше зіграло для кандидата в мінус, ніж в плюс, воно прекрасне в своїй дурості. Якщо відкинути лірику зі словами, що негоже президенту бігати по телеефірах у пошуках шоумена, то залишається суть, а вона така, що Володимир вимагає від чинного президента Петра Порошенка посадити Свинарчуків і вбивць Катерини Ганзюк. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише політолог Кирило Сазонов.

Він зазначає, що теж хотів би бачити вбивць і корупціонерів у в’язниці, але засудити людей, нехай вони навіть тричі вбивці, може тільки суд. Кирило Сазонов зазначає, що він би не хотів жити в країні, де президент може когось посадити просто за своїм бажанням. «Я знаю таку країну – вона поруч і мені зовсім не подобається», – написав політолог.

За словами Сазонова, знайти вбивць повинні правоохоронці. Посадити їх повинен суд, а, якщо президент захоче кинути за грати когось сам – його теж повинен посадити суд або лікар, тут одне з двох. Читайте також – журналіст детально розповів в чому справжня небезпека від президента-Зеленського.