Зеленський знайшов потужного союзника! Перші подробиці бесіди з прем’єром Великобританії!

Зеленський поспілкувався з новим прем’єром Великобританії, що нещодавно оскандалився

Стало відомо, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном, повідомляється на Телеграм-каналі Офісу президента.

Гарант привітав прем’єра Бориса Джонсона з його перемогою на нещодавніх виборах лідера Консервативної партії Великобританії.

Зеленский, Аваков

Президент України Володимир Зеленський висловив свою вдячність британському уряду за непохитну підтримку територіальної цілісності і суверенітету нашої країни, а також за допомогу українському народові в проведенні реформ і посиленні обороноздатності.

Також під час телефонної розмови лідери двох держав обговорили подальший розвиток українсько-британських двосторонніх відносин, в тому числі, і після виходу Великобританії зі складу ЄС, а також про необхідність інтенсифікації контактів на вищому рівні.

Нагадаємо, що колишній глава МЗС Великобританії Борис Джонсон став новим прем’єр-міністром країни.

У зв’язку з цим Politeka рекомендує ознайомитися з цікавими фактами з його біографії.

Борис Джонсон

Так, чоловік є далеким родичем короля Георга II. Крім цього, у його венах тече турецька і черкеська кров – його предок одружився на рабині, яку купив на базарі в Стамбулі.

Під час навчання в Оксфорді найближчим другом Джонсона був Девід Кемерон. Вони були членами так званого Буллингдон-клубу, який, по суті, був товариством любителів випити і бешкетників.

Їх улюбленою розвагою було добре причепуритися, випити в барі, розгромити який-небудь ресторан, а після – чесно виписати чеки за завдані збитки.

Джонсон почав Свою кар’єру в якості кореспондента-стажиста в Times. Після цього працював у Wolverhampton Express&Star, The Daily Telegraph, Spectactor. Його статті були резонансними і відомими – вони були улюбленими для тодішнього прем’єра Маргарет Тетчер.

У 2001 році його обрали до Палати громад від виборчого округу Хенлі-на-Темзі, а в 2003 він став віце-президентом Консервативної партії.

У 2004 році він позбувся всіх цих посад за інтим-скандал. Його звинувачували у брехні і позашлюбних зв’язках з однієї із співробітниць газети The spectator’s. Сам політик ці звинувачення досі не визнав.

Джерело