Новий президент України Володимир Зеленський призначив нового людини на посаду керівника Генерального штабу української армії.

На офіційному сайті глави держави з’явився указ про призначення нового керівника Генерального штабу української армії. Тепер замість Віктора Муженко цю посаду займає Руслан Хомчак.

Віктор Муженко

“Документом з номером 301 Віктор Муженко звільняється з посади головнокомандувача Збройних Сил України. Указом № 302 на цю посаду призначається Руслан Хомчак”, – сказано в повідомленні. 

Варто відзначити, що обидва кадрових рішення датовані сьогоднішнім числом – 21 травня 2019 року.

Що відомо про Руслану Хомчак?

Руслан Хомчак

Новий керівник Генерального штабу української армії є генерал-лейтенантом ВСУ. Він до цих пір командував штабом сухопутних військ. Також він брав участь в бойових діях на Донбасі.

Нагадаємо,  стало відомо розклад першого робочого дня президента Зеленського . У команді обраного президента Володимира Зеленського розповіли, яким буде його перший робочий день на посаді. Так стало відомо, що після інавгурації новий глава держави проведе на Банковій. Про це заявив політичний радник Володимира Зеленського Дмитро Разумков, передає видання Публічні люди.