ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИРІШИВ “ВИГНАТИ” АДМІНІСТРАЦІЮ ПРЕЗИДЕНТА З КИЄВА: “ЯК ВАМ ЦЕ?”

Кандидат в президенти Володимир Зеленський допускає перенесення Адміністрації президента за межі Києва

Про це він сказав на брифінгу, відповідаючи на питання про плани з перенесення Адміністрації.

«Ми не хочемо бути в (поточному приміщенні) Адміністрації. Я не знаю, що це буде за місце, воно повинно бути відкритим. Як вам це місце (конгресовий-виставковий центр «Парковий»)? Дрібненько? Ми дуже хочемо скоротити штат Адміністрації », – сказав Зеленський.

Журналісти уточнили, що «Парковий» знаходиться під арештом і Зеленський сказав, що він цього не знав.

«Я дуже хочу, щоб не було пробок в Києві. Я хотів би знайти таке місце в Києві, а може біля Києва, що б не було кортежів », – сказав Зеленський.

Він додав, що хотів би зовсім позбутися від кортежів, але, за його словами, це не викликає захоплення у охорони.

Раніше повідомлялося, що штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського прокоментував можливість розпуску Верховної Ради. У штабі Зеленського сподіваються, що парламент буде співпрацювати з Володимиром Зеленським по-хорошому. Про це сказав представник штабу Руслан Стефанчук.

«Дуже сподіваємося … Це наш план А. Звичайно, якщо вони не прислухаються, то у нас є свої варіанти спілкування з парламентом … У нас є план Б. План Б – це все ж думати про можливість розпуску парламенту. План Б – це якимось чином починати співпрацювати за різними напрямками з депутатами, знаходячи там прихильників », – сказав він.

На питання, що буде, якщо парламент в строк не призначить інавгурацію, Стефанчук відповів: «А на цей випадок у нас є план В. суперсекретної».