ЗЕЛЕНСЬКИЙ «ВИРІШИВ» ОГОЛОСИТИ ПРО СВІЙ НАМІР «ВІДМОВИТИСЯ» ВІД ПОСАДИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

У соціальних мережах з’явилася сенсаційна інформація про те, що обраний президент України Володимир Зеленський сьогодні зробить заяву про свій намір відмовитися від посади глави держави.

У повідомленні вказується, що Зеленський може відмовитися від посади президента в зв’язку з рішенням Оболонського районного суду про порушення закону, а саме за порушення обмежень проведення передвиборної агітації.

Термінова новина! Володимир Зеленський вирішив завтра оголосити про свій намір відмовитися від посади президента України.

Як нам стало відомо з надійних джерел з оточення новообраного президента Володимира Зеленського, завтра на офіційній сторінці повинен з’явитися ролик, в якому Зеленський оголосить про відмову від посади президента України.

Сенсаційне рішення емоційний Володимир Зеленський прийняв після рішення Оболонського районного суду про порушення закону, а саме за порушення обмежень проведення передвиборної агітації. Як відомо, в ході передвиборної кампанії Володимир Зеленський заявив: «Якщо я коли-небудь в житті порушу закон, я піду сам».

Як передає наш джерело, Володимир Зеленський не зміг витримати такої ганьби і вирішив не вступати в посаду президента. Будь-які аргументи не мали впливу на новообраного президента, і міняти свою позицію він не має наміру.

Ми поки не будемо коментувати дану ситуацію, але сподіваємося на розвиток подій.

Однак ми впевнені, що Володимир Олександрович стримає свою передвиборну обіцянку (покинути пост президента в разі порушення закону) і дійсно завтра оголосить про рішення не вступати на посаду президента », – йдеться в повідомленні.

 

Джерело: «Діалог.UA»