Зеленський встиг прославитися в Берліні: його фото облетіло весь світ

Зеленський знаходиться з офіційним візитом в Німеччині.

Глава держави відповів на запитання журналістів, розмістившись на сходах, про що повідомляє портал  Hyser

Репортери Пол Ронхаймер і Джуліан Ропкі почали відразу з важливих питань і поцікавилися у Зеленського, чи вважає він Крим остаточно втраченим для України і бачить якісь можливості для його повернення.

«Донбас і Крим – це Україна. Крим – це Україна. І ми сподіваємося, що незабаром ми його повернемо. Я дуже люблю Крим. Я був там багато разів. Це унікальне місце в Україні з його природою та історією. Завжди був і залишається частиною України », – заявив Зеленський.

Наступним було питання про те, чи вважає він Україну частиною європейської спільноти і чи вірить у вступ своєї країни до складу ЄС. Зеленський відповів, що український народ хоче інтеграції в єврейську спільноту. Однак, всі українці розуміють, що для цього необхідно показати переконливі результати.

«Я хотів би бачити Україну на такому рівні розвитку, щоб країни ЄС побачили нас як рівноправного члена Союзу. І ми зробимо все для цього », – заявив Зеленський.

На те ж саме питання, що стосується вступу в НАТО, президент відповів буквально наступне:

«Розширення НАТО – потужний інструмент для забезпечення безпеки в регіоні. Майже всі наші сусіди є членами Альянсу. Україна офіційно заявила про своє прагнення приєднатися до НАТО. Ми хочемо виконати стандарти Альянсу в українських Збройних силах і в нашому секторі безпеки. Україна вже є надійним партнером НАТО, і в майбутньому ми можемо стати надійним членом Альянсу », – зазначив президент України.

Раніше повідомлялося, що 17 червня Президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Парижа. Глава української держави зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макрона і виступив на прес-конференції. Основною темою обговорення була війна на Донбасі, а також відносини України та Франції, в тому числі, економічні.

Не зміг у своїй промові український президент також оминути наболілої теми для всіх українців – відносин з Росією. Президент України Володимир Зеленський дав чіткий сигнал західним партнерам, що Україна є неподільною.