Зеленський влаштував чистку серед топ-політиків, «полетіли голови»: деталі указів

Глава держави Володимир Зеленський продовжує кадрові перестановки в українських регіонах

Про це інформує прес-служба Офісу президента.

Повідомляється, що на цей раз «під роздачу» потрапила Дніпропетровська область.

Володимир Зеленський

Зокрема, за один день президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про звільнення відразу 16 глав районних міських адміністрацій в Дніпропетровській області. Ці розпорядження були опубліковані на офіційному інтернет-порталі глави держави вчора, 30 серпня. Причиною звільнення стало «закінчення терміну повноважень президента України»

Так, рішенням президента Володимира Зеленського були звільнені такі чиновники:

Р. Буленко з посади голови Царичанської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; В. Хведчук з посади голови Томаківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; А. Кисіль з посади голови Софіївської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; І. Хріплай з посади голови Соленянской районної державної адміністрації Дніпропетровської області; С. тетерь з посади голови П’ятихатської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; А. Столбченко з посади голови Петриківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; С. Максимчук з посади голови Павлоградської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; В. Веслярів з посади голови Межівського районної державної адміністрації Дніпропетровської області; В. Зражевський з посади голови Магдалинівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

С. Нагайченко з посади голови Криворізької районної державної адміністрації Дніпропетровської області; А. Гапич з посади голови Криничанської районної державної Дніпропетровської області; С. Суслович з посади голови Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; А. Ковальчук з посади голови Верхньодніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; С. Турченюк з посади голови Васильківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; В. Харченка з посади голови Апостолівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області.

Варто також відзначити, що на сайті глави держави з’явилося розпорядження про поновлення на посаді голови Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області В. Коляди.

Раніше ми повідомляли про те, що Володимир Путін підготував Володимиру Зеленському капкан. Як відомо, Україна і РФ узгодили список обміну полоненими ще тиждень тому, але Володимир Путін раптово висунув додаткову умову: Київ повинен видати екс-командира «ППО ДНР» Володимира Цемаху, який є важливим свідком у справі про знищення MH17.

Як стверджують джерела, глава держави Володимир Зеленський може внести Володимира Цемаху в обмінний список, адже це дозволить повернути в Україну Олега Сенцова і українських моряків. Але подібний крок може спровокувати невдоволення з боку Нідерландів, де скоро стартує суд у справі MH17.

Таким чином, президент України Володимир Зеленський опинився перед складною дилемою: він може одним рішенням зіпсувати відносини з цивілізованим Заходом і розладнати громадськість, яка з нетерпінням чекає повернення українських військовополонених.