ЗЕЛЕНСЬКИЙ У ТУРЕЧЧИНІ ЖИВ У ВІЛЛІ ЗА 40 ТИСЯЧ ЄВРО ЗА ТИЖДЕНЬ.ВІДЕО.

Вілла у турецькому місті Бодрум, де жив комік Володимир Зеленський, обраний президентом України, коштує 40 тисяч євро на тиждень.

Про це повідомила кореспондентка “Прямого” з Туреччини.

Як раніше вдалося дізнатися, Володимир Зеленський з родиною два дні перебували за 35 кілометрів від міста Бодрум – в одному з розкішних п’ятизіркових готелів на узбережжі моря. Як пишуть місцеві ЗМІ, Зеленський зупинився на одній з так званих “президентських” вілл у цьому готелі.

За інформацію “Прямого”, Зеленський всі два дні перебував у готелі, єдиний виїзд його стався саме у той день, коли він смажив м’ясо у ресторані. Як розповіли мешканці Бодрум, як тільки Зеленський прибув у місто, всі знали, що тут перебуватиме віп-персона, через підвищення заходів безпеки.
Також кажуть, що у готелі Зеленського було посилено охорону. Серед них були охоронці президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана.
За словами адміністраторів готелю, він був записаний у їхній базі як інкогніто, а прості співробітники закладу його побачити не могли – була окрема людина, яка займалася його поселенням у віллу і здійсненням його інших забаганок.

джерело