ЗЕЛЕНСЬКИЙ СТАВ ЖЕРТВОЮ ПЕРЕДВИБОРНИХ АТАК ПОРОШЕНКО: “РЕЙТИНГ СТРІМКО ПАДАЄ”

На кандидата в президенти України Володимира Зеленського було задіяно кілька атак Петром Порошенко

Аналіз останніх днів наштовхує на висновок, що Петро Порошенко і його ізраїльський гуру чорних технологій активно використовує кілька ліній атак проти Володимира Зеленського. Легко вгадується стиль Моше Клугхарта, обкатаний в Грузії, Австрії та Румунії.

Таку думку в своєму блозі висловив український журналіст і політик Сергій Лещенко.

Першою атакою на Зеленського була інформаційна атака в ефірі ТРК Україна:

«» Зеленський наркоман ». До її розкручуванню підключили навіть Володимира Кличка, в неділю особисто Порошенко (дожилися!) На ефірі ТРК Україна двічі озвучував цю тезу. Докручувати вкидання повинна масовка прихильників чинного президента на чолі з відомими порохоботамі. За пікетування офісу Зеленського наймають студентів по 300 гривень за п’ять годин роботи », – пише Лещенко.

Друга атака, на думку журналіста, були білборди, які розвісили в містах України:

«Опонентом Порошенко є не Зеленський, а Путін. Уже з’явилися білборди, де поруч з профілем Порошенко зображений профіль Путіна. Чинний гарант вирішив грати карту розколу України, називаючи всіх незгодних агентами Кремля. При чому, згідно зі статтею 8 закону про рекламу, зображення не може з’явитися без згоди Путіна. Але навіть з таким дозволом це є порушенням Закону «Про вибори президента України», який забороняє агітацію за кандидата іноземними громадянами ».

Третя атака здійснюється в Росії. Так, Зеленського активно «піарять» на російському телебаченні вся путінська шобла, від Жириновського до сюжетів про те, що у Зеленського живе брат в Росії. Ще одна аналогія з поведінкою Моше Клугхарта в Грузії. Ця лінія повинна продовжувати сюжет про те, що Порошенко протистоїть насправді не Зеленському, і навіть не Коломойському, а самому Путіну.

На думку Лещенка четвертої атакою стали опитування Зеленського на заяви за темами, які розколюють суспільство, найбільш чутлива – це тема НАТО. Будь його відповідь викличе розчарування у частини суспільства.

П’ятої атакою на Зеленського стало те, що при будь-якій згадці потенційного члена команди тут же «закидати його лайном».

«У понеділок на ефірі ЗІК був накинув на Данилюка і Абромавічус про те, що вони причетні … до девальвації гривні. Хоча навіть дитина знає, що за стабільність гривні відповідає Нацбанк, а не міністри, тим більше Абромовічус і Данилюк прийшли вже після обвалу курсу. Тому питання треба адресувати саме колишнім керівникам НБУ Гонтаревої і Кубіву. Останній якраз є нинішнім міністром економіки за квотою Порошенко », – стверджує журналіст.