Зеленський розбив надії українців на допомогу по безробіттю – не вистачає космічної суми

Український президент Володимир Зеленський на своїй прес-конференції 20 травня розповів про те, чи закінчилася епоха бідності в Україні. Так, глава держави стверджує, що суми в платіжках за комуналку знизилися, а на допомогу бідним не вистачає близько 1 млрд доларів.

“Платіжки стали меншими. Це факт!”, – заявив глава держави. 

Пресконференція Володимира Зеленського, скріншот

Пресконференція Володимира Зеленського, скріншот

Рівно рік тому Володимир Зеленський обіцяв українцям завершення епохи бідності, але чи відчули люди це насправді?! Президент дав відповідь на питання, яке нині турбує мільйони українців.

Володимир Зеленський, скріншот: YouTube

Володимир Зеленський, скріншот: YouTube
Кінець епохи бідність не настав. Він не може настати, поки криза. Мені зараз потрібно інвестувати в людей. Нам не вистачає грошей, щоб підвищити зарплату. До речі, середня зарплата не у всіх, але зросла. Нам потрібен мільярд доларів, щоб трошки допомогти бідним людям. Ви знаєте, що телевізійні канали, а я маю 20 років досвіду в цьому, ви ще тоді дитиною були, так от, я повністю розумію бюджети телевізійних груп. Коли я керував “Інтером”, був інший ринок, нам вистачало рекламного прибутку, щоб робити контент”, – сказав президент.
В Україні офіційно зареєструвалися як безробітні майже 487 тисяч осіб. І з кожним днем кількість безробітних в країні зростає, проте люди тепер можуть отримувати допомогу по безробіттю з першого дня реєстрації.

Раніше українцям обіцяли, що на початку червня уряд планує створити 500 тисяч нових робочих місць і надавати кредитну підтримку малому і середньому бізнесу.

Залишити відповідь