Зеленський погасив Луценка в відкриту: що сталося?

Президент України відкрито заявив, що кум Порошенко Юрій Луценко, який завдяки кровопролиттям на Майдані став Генеральним прокурором і при цьому не маючи навіть вищої освіти, займається антидержавною діяльністю!

На вчорашній нараді у президента Володимира Зеленського з питань антикорупційної політики були запрошені керівники всіх силових структур крім так званого «генпрокурора» Юрія Луценка.

Про це повідомило джерело « Країни » в Офісі президента.

За його словами, генпрокурора не запросили, так як у Зеленського запевняють, що він «займається антидержавною діяльністю», саботуючи розслідування кримінальних справ з приводу злочинів, скоєних представниками влади, що йде.

Саме Юрій Луценко на посаді Генерального прокурора займався знищенням доказів звірячого розстрілу Майдану, вбивства журналіста Шеремета та інших тяжких злочинів.

Також абсолютно всі знають, що Юрій Луценко торгував кримінальними справами. За час своєї каденції Юрій Луценко продав кримінальних справ більше ніж на 100 мільйонів доларів.

Майдан зробив Юрія Луценка казково багатим!

Але найстрашніше, що Луценко знищив докази мародерства Свинарчуків, які грабували армію через завод Петра Порошенко під час війни.

Через 4 місяці все сімейство Свинарчуків живе на віллах в Іспанії. У них мільйони доларів, вони сидять на березі моря і сміються з нас, тупих баранів, які принесли їм ці мільйони.

Юрій Луценко, будучи кумом Порошенко і близьким другом Олега Свинарчука, знищив практично всі докази військових злочинів.

Риторика Президента України Володимира Зеленського дає нам підстави вважати, що найближчим часом підозрюваний Луценко відправиться в клітку. За сукупністю злочинів, куму Порошенко загрожує аж до довічного ув’язнення.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах.