«Зеленский обнаглел!»: В Москві закликали Путіна змінити президента України

«Зеленський знахабнів, він знову згадує про Крим. Я пропоную оголошувати божевільними усіх, хто згадує про Крим. Крим – це Росія » , – заявив лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський

Російський політик також закликав керівництво Росії не визнавати підсумки виборів в Україні і закликав призначити там «тимчасовий уряд» і свого президента.

В якості кандидата він запропонував побіжного екс-регіонала, колишнього бютівця Володимира Олійника. Спіч депутата Держдуми опублікований на YouTube-каналі «ЛДПР-ТВ».

«Ми повинні створити тимчасовий уряд на території« ДНР / ЛНР »на чолі з Азаровим, тимчасовим президентом призначити Олійника. Ми не повинні визнавати підсумки виборів в Україні. Такий проект постанови є, я буду прискорювати, щоб його включили до порядку денного і на підставі, якщо воно буде прийнято цю постанову, президент (Путін. – Ред.) Буде вправі заявити, що підсумки виборів він не визнає », – сказав Жириновський.

 

Він також позитивно оцінив той факт, що президент Росії не привітав Зеленського з перемогою на виборах в Україні.

«Зеленський знахабнів, він знову згадує про Крим. Я пропоную оголошувати божевільними усіх, хто згадує про Крим. Крим – це Росія. Якщо вони хочуть теж бути повноправними громадянами, відвідувати Крим – отримуйте російське громадянство. Скоро всі жителі Донбасу стануть громадянами Росії, тому ставити питання, як він буде вирішувати питання Донбасу, – вже не треба вирішувати. Долю Донбасу вирішили жителі Донбасу, вони – громадяни Росії! Тому в подальшому буде йти визнання російського громадянства. Всі жителі України зможуть отримати його », – самовпевнено підсумував одіозний політик.