Зеленський наказав звозити підмогу з усієї країни, українці забили на сполох: “Позорище”

Офіс президента Володимира Зеленського викликав ажіотаж розпорядженням до Дня незалежності

Напередодні Дня незалежності, який Україна відзначає 24 серпня, відомство запропонувало регіональним властям відправити на свято до столиці “бюджетників”. Ідея викликала неоднозначну реакцію в соціальних мережах.

ЗМІ оприлюднили документ, спрямований Офісом президента обласним держадміністраціям 14 серпня. Команда Володимира Зеленського просить чиновником забезпечити явку людей до Києва для святкової ходи на Хрещатику. У делегації повинні увійти працівники медичної та освітніх сфер. А також представники громадськості: волонтери, меценати та благодійники.

Згідно з документом, делегації повинні з’явитися в столиці за два три дні до свята для репетиції. Організатори зажадали представникам регіонів вибрати координаторів, які б надали список учасників і зібрали якісь «пропозиції». Ймовірно, мова йде про деталі святкування.

Відзначається, що поїздку бюджетників доведеться оплатити з міських і обласних бюджетів. Саме за рахунок платників податків делегації святкуватимуть День незалежності в Києві цілих три дні – з 22 про 24 серпня.

Деякі українці позитивно сприйняли ініціативу ОП. Вони впевнені, що жителям провінцій теж варто побувати в Києві на заходах з нагоди такого великого свята:

“Я вважаю – дуже правильно. Хай люди на святі побувають в столиці, порадіють за Україну, поспілкуються, утвердяться в правильності того, що відбувається. Так повинно бути”; “Це все правильно Це свято України”; “А що поганого в тому, що вчитель або медсестра зможуть побачити столицю і відпочити 3 дні? Адже вони теж податки платять!”; “А як Порох десятками тисяч звозив бабусь до Києва, возив за собою масовку на свої мітинги? Вас це не коробило. І за бюджетні грошики, до речі. Бачили б ви цей контингент. А тепер делегації, до речі цілком офіційні, вас не влаштовують. Нічого не приховувати. Не хочеш – не їдь. Ні фінансування – не їдь. Що знову не влаштовує? “; “А всім терміновість? І я думаю насильно або під страхом звільнення нікого туди тягнути не будуть”; “Одним словом: народний президент”.