Зеленський мав рацію? Обчислена точна дата закінчення війни на Донбасі

Ось і перевіримо

Президент України Володимир Зеленський у своїй передвиборчій програмі заявляв, що хоче закінчити війну. За його прогнозами, цей копіткий процес зі становлення світу на Донбасі може закінчитися успішно в наступному році.

“Зеленський – дійсно, та людина, за президентства якого може закінчитися війна. Він веде зовсім іншу політику, відмінну від політики Порошенко. Взяти хоча б недавній приклад – успішна операція по затримання Службою безпеки України російського судна, яке брало участь у захопленні українських моряків і суден в листопаді минулого року, але при цьому російські моряки були звільнені і відправлені додому в Росію. це була блискуча операція і дипломатичний успіх Зеленського, нічого подібного не було при Порошенко. Адже це б л свого роду жест доброї волі з боку України, після чого Росія буде зобов’язана повернути наших моряків “, – заявив він.

Подібна позитивна тенденція, за прогнозами Росса, буде зберігатися і надалі. Також астролог зазначив, що раніше при президентстві Порошенко нічого подібного не відбувалося.

“Зверніть увагу, що після зміни президента зменшилася кількість перестрілок на Донбасі. Все йде до того, що збудеться мій давній прогноз про те, що вже в 2020 році перестануть стріляти. Залишається сподіватися, що це станеться з першого календарного дня 2020 року. Тому що мій колишній прогноз говорив про те, що, швидше за все, вогонь припиниться в середині наступного року “, – зазначив астролог.

джерело