Зеленський дав Раді останній шанс: все вирішиться до 1 вересня, подробиці

Президент Володимир Зеленський розкрив план роботи перших тижнів нової Верховної Ради

Про це пише Знай.

Зокрема, у глави держави відзначили, що його команда має план щодо перших тижнів роботи Верховної Ради 9 скликання, а ця стратегія стосується законопроектів і посад.

Так, президент України Володимир Зеленський повідомив, що відповідати за план дій у новій ВР буде діючий представник глави держави в парламенті Руслан Стефанчук, який також може стати першим віце-спікером Ради.

Також Володимир Зеленський заявив, що не пам’ятає, які конкретно законопроекти народні депутати розглядатимуть у перший день роботи парламенту. При цьому він знає, хто з нардепів на яку посаду претендують.

Що стосується нового прем’єр-міністра України, то його кандидатура буде затверджена в період з 26 серпня по 1 вересня.

“Щодо міністра фінансів, то ми маємо три позиції – три людини, і всі троє дуже хороші. Так, на цю посаду претендує і чинна глава Міністерства фінансів Оксана Маркарова”, – підсумував Зеленський у спілкуванні з журналістами.

Раніше ми повідомляли про те, що “Слуга народу” може створити коаліцію з “Голосом”. Про це в інтерв’ю журналістам розповів новообраний нардеп від «Слуги народу» Ігор Кривошеєв. За його словами, у Верховній Раді 9 скликання президентська фракція «Слуги народу» може співпрацювати з «Голосом» Святослава Вакарчука.

“У них моральний компас десь схожий з нашим”, – стверджує новоспечений політик.

Народний депутат від «Слуги народу» Ігор Кривошеєв не виключає створення конституційної більшості в 300 голосів з депутатами, які пройшли до Парламенту за мажоритарною системою.

Нагадаємо, у Зеленського вперше розповіли, що думають про «халявні» гроші для партій.