Зеленський анонсував зарплату в $ 4000 і повідомив звідки візьме ці гроші (Відео)

андидат в президенти Володимир Зеленський провів зустріч з вчителями та експертами в галузі освіти. Найгострішим було питання підвищення заробітної плати. Повідомляє http://www.bn24.biz.ua/

Деякі експерти запевнили кандидата, що цілком можливо довести заробітну плату працівникам освіти до 4000 $. Це можна зробити завдяки конфіскації вкрадених в Україні грошей.

«У нашому штабі зібралися експерти з освітою з усієї України, які взяли участь в обговоренні програми кандидата і висловили найцікавіші пропозиції щодо реформування освіти.

Також, ми поговорили про майбутні махінації й фальсифікації на виборах. », – поділився Зеленський.

Під час обговорення проблеми було заявлено, що 4 тисячі доларів цілком реальна зарплата для педагогів. Отримати їх в бюджет для подальшої виплати можна і потрібно за рахунок арешту і конфіскації коштів у корупціонерів.

Зеленський допустив покриття витрат на забезпечення такої латки для всіх українських вчителів за рахунок конфіскації тільки у одного корупціонера (можливо натякаючи на головного конкурента на виборах президента).

ВІДЕО:

Зарплата вчителя. Технічні кандидати. "Ти готовий?" | Зе Президент Слуга Народу # 13

Висока зарплатня у вчителів — чи можливо таке в Україні?!У 13 випуску влога Зе Президент Слуга Народу ви дізнаєтесь:• як прості українці та фахівці допомагають зробити предвиборчу програму кращою;• які фальсифікації та махінації плануються на виборах;• хто такі технічні кандидати та навіщо їх висувають у президенти;• як твориться історія та бекстейдж зйомок. Не пропусти, дивися просто зараз!

Gepostet von Команда Зеленського am Donnerstag, 14. März 2019