Зeлeнcькuй зpoбuв сильну зaявy: «0сь тепер клiткu бyдyть пeрeпoвнeнi» – Спuсoк вже cклaдeнuй! Пepшuм бyдe…

Президент України анонсував посадки в клітини мародерів, корупціонерів і військових злочинців режиму Порошенко.

За його словами, восени все почнеться …

Володимир Зеленський заявив, що восени поточного року почнуться судові процеси над корупціонерами режиму Порошенко, при цьому він не виключив «аукціону кримінальних справ».

Пряма мова:  «Антикорупційний суд, якого не було, вже починає працювати вперше в Україні. Там пройшов конкурс, на мою думку, зараз там з’являться чесні судді. Далі – у нас з’явився генпрокурор. Це дуже важлива людина ».

«І я думаю, що восени, коли з’являться і Антикорупційний суд, і генпрокурор, все почнеться», – додав Зеленський.

На питання, чи буде «аукціон кримінальних справ», як зобразили його автори фільму «Слуга народу», Зеленський заявив: «Може бути».

«Подивимося. Скільки не вистачатиме грошей в державі », – додав президент.

Він додав: «Я думаю, що є кримінальні справи, є такі люди … Батьківщину продавати не можна. Тому деякі справи в жодному разі не можна продавати. І під заставу деяким людям не можна виходити ».

Також Зеленський натякнув, що їм відомо де ховають гроші члени режиму Порошенко і вони повернуть ці гроші в бюджет України.

В оточенні Порошенка кажуть, що підозрюваний в жаху починає читати ранкові новини. Підозрюваний думав, що все проковтнуть його криваві афери. Порошенко і його душогуби думали, що вони зможуть сховатися за депутатською недоторканністю, проте на цей раз кривавий олігарх конкретно помилився.

Мародери і покидьки, які грабували армію і український народ вже не зможуть сховатися за депутатською недоторканністю. Уже найближчим часом Порошенко і члени його угруповання будуть такими ж простими громадянами як і ми з Вами.

Але це ще не все дорогі друзі …

Зеленський пропонує дозволити затримувати і обшукувати народних депутатів!

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту проект Закону про зміни і окремих положень кримінального законодавства, в якому передбачено скасування статті 27 про недоторканність нардепів.

Документ зареєстрований на  сайті  Верховної ради під номером 1009.

Раніше зазначена стаття забороняла проводити певні процесуальні дії по відношенню до парламентаріїв. А саме: обшук, затримання, огляд особистих речей і багажу, транспорту, жилого чи службового приміщення народного депутата, порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції. Ці та подібні заходи допускалися тільки в разі, коли Верховна Рада давала згоди на притягнення нардепа до кримінальної відповідальності, і якщо іншими способами одержати інформацію неможливо.

У новому варіанті закону стаття 27 вилучається.

І навіть це ще не все !!!

Зеленський пропонує скасувати можливість виходу під заставу підозрюваним в корупції!

І ось тут найцікавіше! Порошенко свято сподівався, що навіть якщо його помістять в клітку, то він зможе легко вийти під заставу.

Пісеньці кінець! Клітка значить клітина …

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту проект Закону про зміни окремих положень кримінального законодавства, в якому передбачено скасування можливості внесення застави по тяжким корупційними статтями. Законопроект зареєстрований під № 1009 на  сайті  Верховної Ради.

Згадане зміна пропонується внести до статті 183 «Утримання під вартою».

У старому варіанті статті говорилося, що суд при ухваленні рішення про запобіжний захід у вигляді утримання під вартою має право не визначати розмір застави в кримінальному провадженні в трьох випадках.

  1. Злочини, вчинені з застосуванням насильства чи погрозою його застосування.
  2. Злочини, що спричинили загибель людини.
  3. Що стосується особи, яким в цьому виробництві вже обирався запобіжний захід у вигляді застави, проте особа допустило порушення.

У новій редакції доданий четвертий пункт: по відношенню до тяжких або особливо тяжких корупційних злочинів.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна обов’язково повинна знати правду і тільки правду!

ELISE JOURNAL