ЗАЗ почав тестувати нову модель. фото

В Ужгороді в середу, 27 листопада, почалося тестування оновленого автобуса ЗАЗ-А10, який зроблений на ЗАЗі. Відчувають його на чотирьох міських маршрутах (пасажирів возять безкоштовно).

У ЗАЗ-А10 кілька переваг. При своїх відносно невеликих розмірах (довжина – 8,2 м) він вміщає 60 чоловік (сидячих місць – 24). Спеціальна система полегшує вхід / вихід пасажирів. Незалежна передня підвіска дозволяє розвертатися буквально на місці, що дуже важливо під час поїздки по місту, передає today.ua.

Перші пасажири ЗАЗ-А10 залишилися в цілому задоволені. Але вони знайшли ряд недоліків, які ЗАЗ повинен обов’язково врахувати. Зокрема, не дуже зручно розставлені сидіння (до них важко підійти), вузький прохід в задній частині автобуса, мало місця стоячим пасажирам. Крім того, під час руху відчувається вібрація.

Для інвалідів є спеціальні місця. Яскраві поручні відразу помітні людям, у яких проблеми із зором. Недолік – високі сходинки в задній частині автобуса.

Сподіваємося, що ЗАЗ врахує думку пасажирів і зробить свої автобуси більш комфортними. Тим більше, що у них є не тільки іноземні, а й вітчизняні конкуренти.

Якщо влада Ужгорода залишаться задоволені автобусами ЗАЗ-А10, то вони куплять для міста кілька їх примірників. До речі, в базовій комплектації один такий автобус коштує 2,15 млн. Гривень.