Замах на Зеленського: постріли і вибух прогриміли біля будинку кандидата, кадри атаки

Біля будинку Володимира Зеленського помітили людей зі зброєю і боєприпасами

Як стало відомо, підозрілі люди були помічені в котеджному містечку під Києвом, неподалік від будинку кандидата в президенти Володимира Зеленського. Поліція провела спецоперацію по їх затриманню.

Кадри з моментом затримання з’явилися в мережі. На них можна побачити, що між правоохоронцями та зловмисниками сталася перестрілка. Крім того, в якийсь момент прогримів вибух.

При цьому в поліції повідомили, що в результаті операції ніхто не постраждав. Поки правоохоронці не повідомляють, скільки було затриманих і хто вони.

Поліцейські впевнені, що затримані планували не одне злочин. При цьому вони поки не коментують, готувалося чи замах на Зеленського.

За фактом затримання підозрілих осіб зі зброєю буде відкрито відразу кілька кримінальних проваджень. Слідство вважає, що вони могли готуватися до вчинення особливо тяжкого злочину або злочинів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що жести кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського говорять про його емоційності і відкритості

Про це заявив психолог Валентин Кім, після аналізу рухів претендента на пост президента.

Експерт звернув увагу на те, що руху Зеленського розмашисті і відкриті, з високою частотою жестикуляції.

«Володимир Зеленський – це людина емоційна. Менш схильний до самоконтролю. Людина поштовху, творчого пориву, енергійний », – заявив психолог.

При цьому він додав, що Зеленському поки складно контролювати хвилювання.

«Наприклад, у ніч оголошення результатів екзит-полів Зеленський тримає руку за спиною – це його спосіб стримувати емоції. Потім хапається за мікрофон двома руками – і це теж свідчить про те, що він намагається опанувати себе. Стійкість йому надає ще й дружина, адже молодий політик постійно шукає поглядом очі своєї Олени », – зазначив експерт.