Замах на Путіна, хвороба Трампа, колапс в Європі: Пророцтва Ванги на 2019 рік

Як пише газета The Mirror, Ванга передбачала, що в майбутньому році на президента Росії Володимира Путіна буде скоєно замах. Причому загроза виходитиме від його ж власної команди з безпеки. При цьому не зовсім зрозуміло, чи призведе замах до загибелі російського лідера, передають Патріоти України.

Чи не занадто райдужні перспективи і у американського президента Дональда Трампа. Якщо вірити тлумаченням пророцтв Ванги, він захворіє на загадкову хворобу, в результаті якої оглухне. Причому симптоми таємничого недуги дуже схожі на ті, які раніше виникли у американських дипломатів на Кубі і в Китаї в ході «акустичних атак» невідомого походження. У постраждалих діагностували «легкі травми і набряк головного мозку, постійну втрату слуху, сильні головні болі, втрату почуття рівноваги і когнітивні порушення».

Крім того, член сім’ї Трампа, як пише The Irish Sun, потрапить в автомобільну аварію.

Сліпа Ванга також передбачала економічної колапс в Європі. В Азії, за її словами, відбудеться ще одне наймасштабніше мега-цунамі, а на території Росії впаде гігантський метеорит.

Вангелія Пандева Гуштерова, відома просто, як Ванга, померла в серпні 1996 року в віці 85 років. Фахівці підрахували, що збувається близько 68% її пророкувань — а не 85%, як стверджують її прихильники. Так, болгарка раніше передбачила, що Барак Обама стане останнім президентом Америки. Багато хто вважав, що це означає, що Дональд Трамп не буде звернутий до до присяги. Однак, ці очікування не виправдалися.

1 коментар до “Замах на Путіна, хвороба Трампа, колапс в Європі: Пророцтва Ванги на 2019 рік

  • 14.12.2018 о 19:06
    Permalink

    Bathing is a fundamental need. An accessible shower makes independent bathing possible for elderly, aging, or disabled users. Getting in and out of conventional tubs and showers can be a struggle, even dangerous. Our handicapped accessible shower stalls are the solution. Whether you are replacing an existing tub, or building a new home or add-on, we have an accessible shower solution for your project and mobility needs.
    Caretakers have an easier time helping patients in and out of the tub.

    https://topsitenet.com/article/128893-walk-in-tubs-benefits/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *