Закінчення війни і мир на Донбасі! Зеленський прямо сказав: Ми з Путіним зробили все, що могли

Сьогодні, 7 вересня 2019 року, Президент України Володимир Зеленський особисто прибув в аеропорт “Бориспіль” для зустрічі українських моряків і політв’язнів, які повернулися в Україну з РФ в рамках обміну. Так він обіцяв під час передвиборної гонки, так він зробив в реальності.

Володимир Зеленський

В аеропорту Бориспіль після приземлення літака зі звільненими українцями Володимир Зеленський заявив, що його домовленості щодо обміну з президентом РФ Володимиром Путіним були виконані повною мірою обома сторонами. Надалі, пообіцяв він, має намір домовлятися з Путіним про припинення війни на Донбасі.

 Я вважаю, що перший етап виконаний. Я повинен підтвердити, що я як президент України Володимир Зеленський і президент РФ Володимир Путін зробили все, що пообіцяли і зробили все, не змінюючи по ходу наші домовленості. Спочатку ми говорили, що повертаються тільки моряки, але потім ми вийшли на діалог, я дуже радий, що це була наша пропозиція про інший формат, додаток до наших морякам наших політв’язнів “, – розповів журналістам Зеленський.

За словами Зеленського, “деякі люди не хотіли”, щоб обмін відбувся. Він пообіцяв, що колись ці прізвища стануть відомі.

Зеленський розповів про телефонну розмову з Путіним, що відбулася 7 серпня.

“Ми домовилися про перший етап розблокування діалогу і про перший етап припинення війни. Домовилися створити робочі групи і протягом місяця ми предметно обговорювали звільнення моряків і полонених”, – розкрив карти Зеленський. Відзначається, що від України робочою групою по звільненню керував Андрій Єрмак.

За словами президента, переговори триватимуть.

“Ви ж бачите, що є не просто розмови, а є результат. Далі ми будемо наближатися до часу повернення всіх наших полонених, продовжувати в Мінському вже процесі розведення військ в два етапи. Золоте-Петровське спочатку, а потім розведення по всій території і припинення вогню в повній мірі і припинення війни. Після цього буде складний етап. ми віримо в це. Я думаю, разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території “, – резюмував президент України.

Нагадаємо,  7 вересня між Україною і РФ відбувся обмін утримуваними особами в форматі “35 на 35” . Серед українців, які повернулися додому, є 24 військовополонених моряка, політв’язні Олег Сенцов, Володимир Балух, Олександр Кольченко та інші.

Також Hyser писав, що українці накинулися на Порошенка через поста в Іnstagram , присвяченого президентові Росії Володимиру Путіну і звільнення головного свідка у гучній справі МН17.