“З манатками на вихід!”: Стало відомо, хто замінить Парубія на посаді. Депутатам буде непереливки

Про це в відео-інтерв’ю заявив політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

За його словами, після виборів перед новим парламентом постане чимало завдань, починаючи від вивчення основ депутатської діяльності і завершуючи формуванням коаліції. До того ж, кілька тижнів піде на елементарну реєстрацію депутатів в ЦВК.

«В НАЙКРАЩОМУ ВИПАДКУ НОВА ВЕРХОВНА РАДА ЗМОЖЕ ЗІБРАТИСЯ НАПРИКІНЦІ СЕРПНЯ, А ЯКЩО ВИХОДИТИ З ТРАДИЦІЙНОГО ГРАФІКУ – НА ПОЧАТКУ ВЕРЕСНЯ. КОАЛІЦІЮ СФОРМУЮТЬ ШВИДКО, РОЗПОДІЛЯТЬ ПОВНОВАЖЕННЯ. ФОРМУВАННЯ НОВОГО УРЯДУ ВІДБУДЕТЬСЯ ОДРАЗУ ПІСЛЯ ЦЬОГО», – ГОВОРИТЬ ФЕСЕНКО.

Також експерт зазначив, що і новий прем’єр, і новий голова Верховної Ради будуть з партії «Слуга народу». Якщо говорити про голову Верховної Ради, то скоріш за все це буде Дмитро Разумков, вважає політолог.

«ГОЛОВНА ІНТРИГА БУДЕ В ТОМУ, ХТО БУДЕ ДРУГИМ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ ВР. ТРАДИЦІЙНО – ЦЕ ПРЕДСТАВНИК ОПОЗИЦІЇ. А У НАС ЗАРАЗ З ОПОЗИЦІЄЮ БУДЕ ДУЖЕ СПЕЦИФІЧНА СИТУАЦІЯ, НА ОДНОМУ ФЛАНЗІ БУДЕ ПАРТІЯ МЕДВЕДЧУКА, НА ІНШОМУ – ПАРТІЯ ПЕТРА ПОРОШЕНКА», – ЗАУВАЖИВ ФЕСЕНКО.

Відзначимо, що за словами політолога партії попереднього президента Петра Порошенка «Європейська солідарність» політсила нинішнього глави держави «Слуга народу» не бачить із собою в коаліції, тому вона, імовірно, опиниться в опозиції, як і «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука.

джерело