З кожної української сім’ї знімуть 4 тисячі. Подробиці тимчасового “податку”

Новий законопроект бюджету передбачає, що для погашення боргу України, кожній родині доведеться заплатити по 4 тисячі гривень.

Бюджет на 2020 рік передбачає дефіцит Пенсійного фонду в рекордні 172,5 млрд гривень. Для того, щоб закрити цю дірку в бюджеті уряду доведеться розкидати цю суму на всіх офіційно працюючих українців у вигляді нових податків і зборів.

Згідно з новим бюджетом, працюють заплатять єдиний соціальний внесок в розмірі 22%, значна частина якого надійде до Пенсійного Фонду України. 

Крім того, уряд поставив перед собою мету за 2020 рік максимальний заробіток покрити розмір державного боргу, в зв’язку з цим, наступні 12 місяців стануть роком пікових виплат. Таким чином, 40% доходів бюджету відразу підуть на погашення кредиту розміром 421, 6 мільярда гривень. Якщо розділити цю суму на всіх українців, то кожен повинен заплатити по 10 тисяч кожен – в тому числі пенсіонери і діти.

Варто зазначити, що Міністерство фінансів запевнило, що населення країни не відчує на собі погашення державного кредиту.

Як зазначено в проекті бюджету, основна частина грошей держави буде виділена на Міністерство соціальної політики. Саме вони розподіляють більшу частину виплат і субсидій, тому на це міністерство і виділяється така сума 290 млрд гривень.

Якщо законопроект затвердять, то пенсіонерам підвищення пенсій не варто чекати. Другий неприємна новина – перерахунок пенсій у березні 2020 го, підвищення для силовиків з 1 січня наступного року з таким фінансуванням може взагалі провалитися.

Раніше на порталі Хайзер повідомлялося про те, що в Україні планують запустити масштабний проект по впровадженню водного транспорту.