Їй роздуло голову, тіло прикривають: Заворотнюк вже сама на себе не схожа

48-річна актриса брала останнім часом велика кількість ліків і проходила лікування, про що написав портал StarHit. Відзначається, що терапія досить негативно відбилася на її зовнішності. Очевидці розповідали, що Заворотнюк досить сильно поправилася.

 «Її везли на каталці, голова в хустині, величезні темні окуляри на очах, але ми розглянули, що вона сильно розповніла. Від колишньої краси не залишилося і сліду. Просто страшно дивитися на неї! »- розповіли очевидці.

Анастасія Заворотнюк

Але, незважаючи на виписку, стан актриси досі розцінюється як важкий. Тепер пацієнтка спостерігається в столичному медцентрі для відновлення тяжкохворих. Крім того, актриса не може пересуватися самостійно – у неї розвинувся парез правої частини тіла і паралізована права рука.

Раніше повідомлялося, що за здоров’ям Анастасії Заворотнюк ось уже кілька місяців пильно стежать журналісти і шанувальники. Відомо, що актриса бореться з онкологічним захворюванням, яке ускладнене низкою інших недуг.

Чи не менше уваги привертають і рідні зірки «Моєї прекрасної няні», зокрема, діти і чоловік. Так, в мережі активно обговорюють поведінку старшої дочки Заворотнюк Анни, яка незважаючи на жалюгідний стан тяжкохворий матері активно постить життєрадісні знімки. По крайней мере, в цьому переконані гості одного з її акаунтів у соціальній мережі Instagram.

Дівчина публікує кадри, на яких позує в стильних нарядах і з посмішкою на обличчі. Відомо, що дочка знаменитості є власницею модного шоу-руму в центрі Москви і, очевидно, що знімки мають рекламний підтекст і цілком можливо, що публікацією знімків, займається зовсім не вона, а її помічники.