«Їх усіх треба негайно прибирати». Тимошенко закликала до термінової зміни влади. Відео

Глава фракції «Всеукраїнське об’єднання« Батьківщина »у Верховній Раді України Юлія Тимошенко виступила з критикою діяльності президента Зеленського і партії« Слуга народу », заявивши, що« їх усіх треба негайно прибирати ». 

Глава «Батьківщини» заявила, що опубліковані розмови Гончарука відкрили очі українському суспільству, додавши, що «слуги народу» є невігласами, якими керують зовнішні сили.

На думку Тимошенко, зараз не має значення, відбудеться відставка прем’єр-міністра чи ні: «Цю владу треба негайно міняти всю – від некомпетентного Президента до кожного некомпетентного чиновника, якого він привів з собою. А також депутатів, які голосують за продаж землі, повернення грального бізнесу, знищення малого та середнього підприємництва. Їх усіх треба негайно прибирати ».

Депутат також дорікнула влада в тому, що бюджет 2019 роки не був виконаний, а в парламенті в «турборежимі» приймаються «антинародні законопроекти»

«Країна емоційно, грунтуючись на серіалі« Слуга народу », віддала своє життя в руки некомпетентним профанів. Нехай вони повертаються в свій бізнес, в свої 95-е квартали і не отруюють життя України », – додала Тимошенко.