Ярош: “Володимир Зеленський винен за поразку України в Криму і на Донбасі…”

Командувач УДА і народний депутат Верховної Ради Дмитро Ярош звинуватив Президента України Володимира Зеленського в тому, що були втрачені Крим і частина Донбасу.

Про це він заявив в інтерв’ю «Обозревателю».

Зокрема, перераховуючи причини поразок України у 2014 році, він сказав, що однією з ключових проблем є «ця малоросійська х*хляцька позиція всередині держави, від якої страждають наші лідери. Вони торгують з Росією». «Вони серіали «Свати» разом знімають – абсолютно дебільні, до речі», – додав Ярош і почав розвивати думку.

«Це, до речі, теж дуже важливий фактор. Вважаю, що «95 квартал» – один з творців окупації Криму і Донбасу, яка відбулася в 2014 році. Адже саме вони своїми передачами, постійним приниженням України, яке до 2014 року відбувалося, і формували через «Інтер», «1 + 1» інші ЗМІ свідомість тієї вати, яка кричала: «Путін, прийди!».  Завдяки своїй популярності, саме вони це робили », – заявив нардеп.

На його думку, «українець – мало звучати гордо, а вони кого продукували? Х*хла-малороса ».  Далі він робить парадоксальний висновок – «саме це (діяльність 95 кварталу – прим. Ред) ментально підготувало ґрунт для того, що відбувається зараз». «І Володимир Зеленський, як керівник« 95 кварталу », безпосередньо відповідальний за цю поразку. Тому що анексія Криму та окупація частини Донбасу – це поразка безумовно, – каже Ярош, – І це він, саме він завів російські війська, саме він – один з тих, хто підготував окупацію. Це факт. Нехай навіть робив він це несвідомо».

Однак, Дмитро Ярош вважає, що тепер «Президент Зеленський може виправитися і стати історичною постаттю, справжнім будівельником Української Національної Держави». «І якщо він поставить перед собою таке завдання, йому буде на кого спертися», – резюмував Ярош.

Джерело