Якби Українці Не Тримали $100 Млрд У Скляних Банках, То Держава Мала Б Гроші, – Ющенко (ВІДЕО)

Якби українці не тримали $100 млрд у скляних банках, то ці гроші були б у фінансовій системі країни. Про це сказав третій президент Віктор Ющенко в інтерв’ю журналу “Країна”, повідомляє джерело. “Це у 20 разів більше за допомогу фонду (МВФ, -ред.) на цей рік”, – зауважив Ющенко.

“Коли дефіцит бюджету – 100 мільярдів гривень, як цьогоріч, є дві дороги. Одна – просити Нацбанк надрукувати грошей. Але гривня впаде відсотків на 20–30. Другий варіант – тимчасова позика. МВФ дає поради, як пом’якшити наслідки. Показує: ви повинні навчитися жити за рахунок свого ресурсу.

За останні вісім років не завершили в Україні жодної програми. Бо те, що думає політик- популіст, і те, що треба робити в країні, – часто речі протилежні. Не варто негативно ставитися до МВФ”, – сказав він.

Стабільна фінансова система – стабільні гроші й ціни, пояснив Ющенко.

“У нас девальвація – 350 відсотків за чотири роки. 48 відсотків інфляція була 2,5 року тому – друга у світі після Венесуели. Хтось каже: “Так у нас війна”. Є багато історичних прикладів, коли під час війни національна валюта стоїть, як у вовка на морозі.

Якщо ви хочете перемагати, гроші й ціни мають бути стабільні. Економіка повинна працювати. Зробіть усе необхідне, щоб держбюджет був жорстко збалансований. Для цього треба мати силу пояснити людям, чому маємо зняти 16 програм, але не допустити фінансових перекосів”, – заявив третій президент.

Нещодавно екс-президент України Віктор Ющенко досить жорстко відгукнувся про росіян. Так, третій президент української держави звинуватив російський народ в любові до рабства, передає джерело.

Про це Віктор Ющенко заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

«Росіяни по натурі як народ не люблять свободу, вони люблять рабство, вони хочуть царя, вони не прагнуть до демократії», заявив екс-президент.

Також він заявив: «Здається, Олексій Толстой говорив, що є дві Русі: одна Київська — все, що характерно для Європи, в ній є. Це Русь, яка створила світову культуру. А є Русь Тайги — ось ми говоримо про цю Русь» .

Варто нагадати, що раніше президент Російської Федерації Володимир Путін був дуже тактовним і ніколи не дозволяв собі «зайвого». Про це заявив колишній президент України Віктор Ющенко в одному з недавніх інтерв’ю для українських ЗМІ.

«Я не можу щось погане сказати про наших відносинах. Це правда … Ті контакти, а їх було дуже багато, і на рівні прем’єрства, і на рівні президентства, вони мені багато чого принесли цікавого», — заявив Віктор Ющенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після вручення Вселенським патріархом Варфоломієм Томосу митрополиту Київському і всієї
України Епіфанію, у дворі Вселенського патріархату чатували десятки російських журналістів.

Останні два дні вони всіляко намагалися розпитати українських політиків про Томосі, можливе загострення в Україні, про конфлікти і розколі православ’я. Віктор Ющенко, після вручення довгоочікуваного Томосу, по-батьківськи намагався напоумити і просвітити російських кореспондентів.

Джерело