Як воював син Порошенко: розкрита вся правда, в команді Зеленського підтвердили

Син президента України Петра Порошенка Олексій таємно воював на Донбасі з іншими військовослужбовцями.

Про це повідомляє його дружина Юлія на своїй сторінці в Facebook. Про на опублікувала звернення обізнаного із ситуацією інсайдера, передає Апостроф .

“Пора, напевно, вже і мені проговоритися і розповісти про те, що знав ще з літа 2014 року. Тут все гранично просто. Син Порошенка Олексій сам добровільно пішов у військкомат і тільки потім поставив перед фактом свого батька. Порошенко відмовляти сина не став, але пояснив йому, що якщо не дай Бог він потрапить в полон, це може стати важелем тиску не стільки на нього, скільки на всю Україну, так як сам факт полону сина президента і верховного головнокомандуючого може стати найсильнішим деморалізуючим фактором на армію і населення країни ” , – зазначив о н.

“Що зробив Порошенко – документи прикриття для сина на інше прізвище. Щоб навіть товариші по службі не знали, хто він. Якщо не помиляюся, Олексій був командиром мінометної обслуги і не в тилу. Мінометні розрахунки не по тилах і штабам сидять”, – уклав він.

За словами невістки Порошенко, маленькому Петі, синові Олексія, було 2 місяці, коли його батько пішов воювати.

Пост Юлії також прокоментував екс-міністр Олександр Данилюк з команди переможця президентських виборів Володимира Зеленського.

“Грязі вилилося чимало. На превеликий жаль це відображає” якість “нашої політики. І для сімей це часто ще більше випробування, ніж для самих політиків. І боротися з цим, це як воювати з вітряками. Але правду в результаті потрібно відновлювати .. . Хай щастить!” – зазначив він.