Як ти можеш так? Військові готові розірвати Порошенко на шматки (ФОТО)

Солдати Збройних Сил України, патріоти України, добровольці і волонтери щодня віддають своє життя в боях за незалежність України.

Більш 20.000 трупів, сотні тисяч поранених, горе, сльози матерів і дочок, сльози синів які ніколи більше не побачать своїх батьків, сльози братів і сестер, які ніколи не побачать свою кровинку …

В цей же час Головнокомандувач Порошенко без будь-яких докорів сумління продає свої цукерки «Roshen» навіть бойовикам ЛДНР.

Цукерки головнокомандувача Порошенко входять в сухпайі як бойовиків ЛДНР так і солдат ВСУ.

Полиці магазинів ЛДНР валяться від продукції Рошен. КПП за наказом Головнокомандувача Порошенко пропускають тонни продукції Рошен на окуповані території.

Про це пишуть свідки.

Друзі. Ми дуже обурюємося щодо того, що Путін розпорядився роздати російські паспорти в ЛДНР. Зрозуміло, що тим самим він підтверджує свою участь в окупації Донбасу і пособництві терористам.

Про це  написала  кілька хвилин тому в ФБ відома громадська активістка Ліза Богуцька.

Пам’ятайте, які пристрасті розгорілися щодо того, що Володимир Зеленський на дебатах назвав терористів-сепаратистів «повстанцями»? Ох, як лихварі кинулися гнобити Володимира за «повстанців», зовсім забувши про те, що раніше сам порошенко так називав «ополченців-бойовиків»: повстанцями.

Але сіль питання, в якому Володимир виголосив «пекельне слово», полягала не в «повстанців», а в цукерках «Roshen», які є в сухий пайки цих «повстанців» -террорістов-бойовиків-сепаратистів. У сухий пайки тих, хто вбиває наших військових.

Як-раз на це питання Порошенко не відповів.

Сьогодні мені прислали фотку прямо звідти. Шоколадка «Оленка» фабрики «Roshen».

До фотке додається повідомлення:

«Сьогодні заїхала в маркет міста Молодогвардійськ (окупована частина Луганської області) та купила шоколадку« Оленка », випущену 20.11.2018 року кондитерським підприємством ПрАТ« Вінницька кондитерська фабрика »(вул. Г.Успенського, 8, м.Вінниця, 21001, Україна) .

Напевно не зі старих запасів – виготовлена ​​5 місяців тому (термін придатності: 20.11.2018 – 20.11.2019.)

ЧОМУ порошенко досі не відповів, яким чином на окуповану територію Донбасу потрапляє продукція його фабрики РОШЕН ??? »

Це не сухий пайок, звичайно.

Але якщо є в продажу, то чому не може бути в солдатських пайках терористів, яких спонсорує Путін?

Тобто їх вони удвох спонсорують?

І Путя, і Петя?

***

Ліза Богуцька опублікувала надіслані їй фотографії:

На даному зображенні може перебувати: 1 людина, текст
Немає опису фото.
Немає опису фото.

Відзначимо, що продукція Рошен без проблем поставляється навіть в окупований Крим:

Солдати кажуть, що такий гнилі як Порошенко вони ніколи не зустрічали.

«Як можна бути таким жадібним, аморальним, безпрінціпним ганд @ ном. Я його ненавиджу »- пишуть солдати в соціальних мережах.

Обов’язково поділіться в соціальних мережах зі своїми друзями. Вся країна повинна бачити і знати, чим займається Порошенко під час війни.