“Я за один стіл з бандитом не сяду!”: Зеленський різко пройшовся по меру Черкас. Потужно – “Де він був 2 місяці тому?”

Президент Володимир Зеленський назвав “бандитом” мера Черкас Анатолія Бондаренка, який вирішив знімати карантин у місті раніше за всю країну, а його дії – популізмом.

“Я не знаю навіть, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Хто це? Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Його обрали – це народ, це право народу України. Будь ласка, обирайте бандитів, якщо хочете.

Я думаю, що він себе поводив некоректно…

Де був мер Черкас два місяці тому? Де його звернення до мене: “чим я можу допомогти владі”? Де його літаки, які прилітали і наповнювали лікарні, аптеки Черкас? Де наповнення держрезерву? Де його особисті гроші?…

Я розумію, всім складно, всім мерам складно. Але, вибачте, це популізм”, – різко сказав президент Зеленський.

Зеленський запевнив, що під час селекторної наради представники місцевої влади мали змогу поставити свої питання центральній владі і сказати, де їм потрібна допомога. За словами президента, міський голова Харкова Геннадій Кернес “хоча б почув”, коли його просили закрити метро, а мер Черкас “просто вийшов раптом”.

Також Зеленський сказав, що всі органи влади – “один великий МОЗ”, зокрема, Офіс президента, уряд працювали “як Міністерство охорони здоров’я”. І багато мерів теж “перетворились на МОЗ і були адекватною місцевою владою”.

Залишити відповідь