П’ятий президент України Петро Порошенко закликав українських патріотів прийти сьогодні о 13:00 на Майдан Незалежності в Києві і на площі рідних міст.

Відповідний пост він опублікував в Twitter.

Закликаю українських патріотів прийти сьогодні о 13:00 на Майдан Незалежності в Києві і на площі ваших рідних міст. Повинні спільно захистити Україну!

Росія, Франція, Німеччина повинні почути «червоні лінії», за які ми не вийдемо. Ми чітко знаємо, що потрібно Україні!

«Гаразд, Тимошенко – вона завжди намагається зіграти в чужу гру і отримати профіти. І завжди вибирає не ту сторону. Гаразд Вакарчук – він як був порожнечею, так відомою порожнечею і залишився. В очах написана суцільна печаль і нерозуміння того, що відбувається. Але Порошенко-то? Адже там прямо на фізіономії жирними літерами написано: «Я – одне велике брехня!» І «Я готовий зруйнувати все, що ще залишилося в цій країні», – прокоментував заклик Порошенко політтехнолог Михайло Подрляк,

Нагадаємо, Леонід Кравчук в ефірі ток-шоу «Свобода слова у Савіка Шустера» жорстко розкритикував заклик до українців лідерів фракцій «Європейська солідарність», «Батьківщина» і «Голос» Петра Порошенка, Юлії Тимошенко і Святослава Вакарчука вийти на Майдан 8-9 грудня під час проведення зустрічі в Парижі.

«Якщо ви хочете допомогти президенту, тоді проти кого ці протести на Майдані?»  – обурився він під час виступу Вакарчука.

«Україна в дуже важкому стані. Чому ви йдете на Майдан, збираєте людей і будете демонструвати свою «ерундіцію», для того щоб порушувати людей. Ви допомагаєте президенту? Ви допомагаєте України? Ви не допомагаєте, а заважаєте Україні! Тут працює не інтерес допомогти Україні, а не погасла ненависть до того, що вони не при владі » , – вибухнув перший президент України.