«Я ее ї * ашу, ї * ашу, піку, як Кисіль вже, а вона все кричить»: 16-річний харків’янін по звірячому вбивши дівчину (фото)

Харькове розгорівся скандал через звіряче вбивство 26-річної Яни Шевченко. У злочині зізнався 16-річний студент технікуму Данило Редін, передаються Патріоти України з посилання на агентство Місто Х.

Мати вбітої дівчини Жанна поділілася переживаннями в Facebook. “На упізнанні я ее НЕ впізнала. Це Було чорне місіво без лица, з пробитою головою. Ми не вірілі, что це вона. Одяг ее, ніжки, ручки ее. Альо только по тату кішечкі на нозі зрозумілі, что це вона. Хова в закрітій труні. ВІН потім хвалівся своим друзям малоліткам: “Я ее ї * ашу, ї * ашу, піку, як Кисіль вже, а вона все кричить. Довели дорізаті ножем “. А бив ВІН ее Бабусин гойдалка для тіста “, – розповіла вона Подробиці.

За словами жінки, Тіло Яни спочатку нібіто закопали у дворі приватного будинку, де можливий вбивця живе з батьками. Через кілька днів мертву дівчину відкопалі и перенесли в посадку на станції метро Холодна гора, де ее и нашли через Деяк годину.

“Його Родичі, знаючи з Першої хвилини убийства, что весь район шукає Яночку, Закопане у них під будинком, спокійно жерла и спали 10 днів. Смороду ее закопувалі два рази, а ми Вже Хован. На 12-й день “, – поділілася жінка.

Прімітно, что нашли и свідки убийства. За данімі полиции, бабуся, яка живе поруч, чула крики. “Бабуся-Сусідка чула моторошні крики, но побоялася віходити. Каже, потім як кошеня пищало вже. А це моя донечка вмирає від звірячого болю “, – написала матір загіблої.

Жанна Шевченко такоже розповіла, что в полиции їй намагались довести, что убийство скоїв бездомних через “Раптовий вініклу неприязнь”. Однако Незабаром Редін прийшов Із зізнанням и его взяли під варту.

Мати дівчини вислови побоювання, что хлопець может избежать в’язниці, оскількі его батьки нібіто хотят будинків з правоохоронцями. “Мало того, что ВІН у мене и моєї сім’ї життя відібрав, райвідділівські друзі его татуся всі докази зніщілі. “Обшук” у них проводили. Як ви думаєте, что нашли? Зовсім інші, непотрібні РЕЧІ! Про що можна Говорити, если его папаша двері в райвідділ ногою відкріває. І свои подібні питання не раз там же “вірішував”, – підсумувала вона.