Виявляється, всі ці роки він «боровся з системою»: Гройсман поскаржився на Порошенка і його «вороже» утворення і похвалив Зеленського

Прем’єр Володимир Гройсман сподівається, що при президенті Володимирі Зеленському вдасться навести порядок в питанні детінізації економіки, в тому числі не без допомоги «очищеної» правоохоронної системи. Про це прем’єр заявив у неділю в ефірі телеканалу ICTV, , зазначають Патріоти України.

«Сподіваюся, що з приходом нового президента буде вичищена вся правоохоронна система, туди прийдуть нормальні люди, вони будуть працювати над тим, щоб створити нормальні умови правоохоронної системи для економіки», — сказав Гройсман.

Він пояснив, що для стабілізації економіки, для надходження інвестицій необхідні надходження доходів до бюджету від детінізації економіки, від боротьби з контрабандою.

«Дещо мені вдалося зробити, але багато, чого не вдалося зробити, тому що вся система навколо мене була абсолютно ворожа — СБУ, прокуратура, митники… Мені важко було пробитися когось поміняти, змінити в цій системі, у мене не було ніяких важелів», — зазначив Гройсман.

Він підкреслив, що зробить усе, щоб змінити ситуацію.

«У попередній період, на превеликий жаль, у попереднього президента такої волі не було і мої розмови закінчувалися просто нічим. Зараз я маю шанс», — підсумував прем’єр.

Він також заявив, що зростання економіки дасть можливість збільшити мінімальну зарплату в Україні мінімум вдвічі до $300.

«План на найближчі два роки, і я знаю, як це можна зробити, щоб ми досягли мінімальної зарплати в країні в $300. Я говорю про те, що мені реально вдалося зробити і про те, що я знаю, як можна зробити», — заявив Гройсман.

При цьому він зазначив, що таких результатів вдасться досягти не за рахунок «друкарських верстатів», а «за рахунок детінізації та інвестицій».