Викриття лідерів Майдану: правда потрапила в мережу

Лідери майдану розпиляли між собою 1,5 мільярда доларів Януковича.

Крім цього з країни зникла кожна третя гривня. Кожна третя гривня була вивезена на офшорні рахунки майданних лідерів, які здійснюючи військові злочини грабували власний народ.

Як розповів радник президента США Сем Кислін, кошти, отримані в ході спецконфіскаціі у оточення Віктора Януковича, були незаконно поділені між представниками влади під час президентства Петра Порошенка.

Про це  повідомив  сьогодні в Фейсбуці екс-нардеп Олександр Онищенко.

Півтора мільярда доларів розпиляли між собою товариші по чарці екс-гаранта.

Як зазначив Кислін, посилаючись на наявні у нього документи, 503 мільйони доларів були перераховані на користь Порошенка через колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, якого нещодавно затримала НАБУ

Ще 300 мільйонів перерахували екс-генпрокурору Юрію Луценку, а 20 мільйонів пішли на рахунки екс-секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Кожен лідер Майдану став доларовим мульти-мільйонером під час війни в Україні.

Вони конвертували трупи простих людей в долари. Таких витончених методів заробляння грошей не було навіть у фашистській Німеччині. Це дійсно унікальний випадок у світовій історії, коли угруповання захоплює владу, заливає всю країну кров’ю і при цьому заробляє на цьому!

Обов’язково збережи наш сайт собі в закладки. Ми повідомляємо тільки про найголовніше!