Викладач українського військового вишу сумує за терористом «Гіві» і підтримує «русскій мір» (фотофакт)

Як повідомляється на сторінці спільноти «Зрадники військової присяги ХІТВ» у Facebook, Геннадій Бондарєв є викладачем кафедри тактико-спеціальних дисциплін, доцент кафедри (раніше викладач психології на кафедрі офіцерів запасу), передають Патріоти України.

Судячи по постах Бондарева в забороненій в Україні соціальнійї мережі «Однокласники», він займає антиукраїнську позицію, стежить за діями сепаратистів «Л/ДНР» і прославляє самих терористів, на зразок ліквідованих «Гіві» і «Моторолли»..

Крім того, викладач майбутніх українських офіцерів підтримує знищення територіальної цілісності і посягання на недоторканність України.
«Аналізуючи його сторінку, можна жахнутися, що ця людина протягом цих років вкладає в мізки майбутнього української армії, майбутніх захисників України як викладач психології, а в подальшому викладач загальновійськових дисциплін. На жаль, інформаційна гігієна залишає бажати кращого, повинен бути більш ретельний контроль в ЗСУ і покарання за такі дії. Але саме завдяки соціальним мережам ми можемо спостерігати, як за личинами праведників ховаються справжнісінькі вороги», — відзначають автори групи.Вони також закликають керівництво Харківського інституту танкових військ в особі полковника Олександра Серпухова, вченої ради вищого навчального закладу, а також командування Сухопутних військ, Генштаб і Міноборони України відреагувати на знайдену інформацію належним чином.