Вихідні зіпсовані: синоптики засмутили дощовим прогнозом. Яким регіонах України пощастить менше всіх

Відомий український синоптик Наталка Діденко зробила свій прогноз на погоду в Україні на наступні вихідні

Так, на своїй сторінці в Facebook Діденко повідомила, що останні дні літа несуть в собі теплу суху погоду, але в деяких регіонах очікується короткочасний дощ з грозою.

«31 серпня і 1 вересня в Україні дійсно буде домінувати антициклональна суха сонячна погода, проте над північчю (крім Сумської області в суботу) в суботу-неділю є ймовірність локального дощу з грозою», – заявила вона.

За її словами, температура вдень 31 серпня і 1 вересня очікується в районі + 26 + 32 градусів. У київській області на вихідних буде переважно суха погода, але безпосередньо над територією столиці 31 серпня, а особливо 1 вересня, буде ймовірність дощу з грозою.

Крім того, сьогодні і 31 серпня вітер буде південно-західний і північно-західний, а вже першого вересня – північно-східний. Його швидкість буде невелика, якщо не брати до уваги поривчастий вітер під час грози. На вихідних температура в столиці буде варіюватися від + 28 до +30 градусів.

Відзначимо, на даний момент над погодою в нашій країні панує антициклон. Правда будуть невеликі опади на вихідних. Зокрема, 31 серпня і 1 вересня, в Житомирській, Київській і Чернігівській областях імовірно пройдуть дощі.

Тим часом, синоптики попередили про насування пекельної спеки в Україну. Останні дні серпня будуть просто нестерпними. Правда така ситуація виникне тільки в серверних областях і звичайно ж в столиці України. На інших територіях, через сильну спеку виникає підвищена небезпека пожеж.