”Ви — шакали!” Водії авто на єврономерах влаштували новий бунт у центрі Києва

У Києві в четвер, 8 листопада, водії авто на єврономерах знову заблокували рух у центральній частині міста. Таким чином вони мітингують за прийняття правок до законопроектів щодо вартості розмитнення машин із іноземною реєстрацією.
У разі неприйняття потрібних їм змін у документи, учасники страйку пообіцяли палити автомобілі, йдеться у відеозверненні лідера руху Олега Ярошевича на сторінці “Авто Євро Сила” у Facebook (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки).
“8 листопада, другий день акції під Верховною Радою… Це буде вирішальний день, коли ми зрозуміємо, чи є громадянська позиція, відстоювання своїх інтересів… Я пообіцяв усім, що якщо буде прийнятий закон, який не відповідатиме якимось нормам, першим спалю своє авто і не дам знущатися над українцями”, — запевнив Ярошевич.
Станом на 10:45 ранку рух авто в урядовому кварталі було сильно ускладнено. Епіцентр затору — ділянка вулиці Грушевського біля парламенту, де і зібралося декілька сотень демонстрантів.
''Ви — шакали!'' Водії авто на єврономерах влаштували новий бунт у центрі Києва
“Ви не можете нас спонукати купувати нові автомобілі. Ви не можете дати нормальне фінансове забезпечення, нормальний ріст країні. Ви — шакали, які сидять у теплих кріслах, їздять на дорогих іномарках, записаних на родичів!” — висловився Ярошевич на адресу влади.
''Ви — шакали!'' Водії авто на єврономерах влаштували новий бунт у центрі Києва
''Ви — шакали!'' Водії авто на єврономерах влаштували новий бунт у центрі Києва
Під час акції 7 листопада стало відомо, що парламентський комітет із питань податкової політики пішов на поступки учасникам мітингу і запропонував удвічі знизити податок для автомобілів, які будуть розмитнені в Україні протягом 60 днів після прийняття законів про єврономери.