Втрутиться СБУ? Небувалий скандал з “Кварталом 95” підняв на вуха всю Мережу!

Користувачі соцмереж накинулися на письменницю Ларису Ніцой, яка закликала акторів студії “Квартал 95” виступати лише українською.

Варто нагадати, що Ніцой вирішила відповісти на заяву артиста Євгена Кошового про те, що його дратує, коли хтось нав’язує йому українську мову. Він вважає себе патріотом України і не важливо, якою саме мовою він розмовляє.


Українська письменниця, в свою чергу, заявила, що вся продукція “Кварталу” повинна випускатися на державній мові, а на російській він може спілкуватися вдома, з друзями і близькими.

На думку Ніцой, люди, які дивляться виступи “Кварталу”, швидше будуть переходити на українську в публічному просторі. Крім цього, артисти таким чином допоможуть країні позбутися “російськомовного телевізора”.Однак, користувачам соцмереж не сподобалася позиція Ніцой. Вони впевнені, що письменниця продовжує розпалювати міжнаціональну ворожнечу в суспільстві, і закликали СБУ втрутитися в ситуацію.

“Хто поставив? Ніцой, Фаріон і всі, хто не хоче дивитися фільми, передачі російською, можете не дивитися .Квартал 95 молодці”, “У мене питання. У нас є стаття за розпалювання міжнаціональної ворожнечі? СБУ, придивіться, хто це робить!”,”Це та розумна жінка, що Усика вчила проявляти патріотизм в Москві? Якщо вона, то далі можна і не говорити нічого. З нею і так все ясно “,” Не треба педалювати питання мови, всьому свій час, насильство завжди викликає відторгнення”,”Хто така Ніцой? На якій підставі вона має право вказувати, кому якою мовою говорити? Нехай на фронт поїде і вкаже тим хто захищає Україну, але розмовляє російською “- гнівно пишуть українці в коментарях під публікацією в соцмережі.

    

Зазначимо, раніше Євген Кошовий заявив, що його дратує, коли хтось нав’язує йому українську мову. За його словами, він знає українську майже досконально, але вважає за краще спілкуватися російською.

За його словами, він є патріотом України і не важливо, якою саме мовою він розмовляє.

Джерело