ВТЕЧА РУБАНА: СКАНДАЛЬНОГО СОРАТНИКА САВЧЕНКО ЗАСІКЛИ В НЕСПОДІВАНОМУ МІСЦІ, З’ЯВИЛИСЯ ФОТО

Підозрюваного в підготовці терактів у Верховній Раді Вадима Рубана помітили в одному з міст України

Про це повідомляє «Країна».

«Чоловік не покидає територію готелю. Втім, його трохи важко дізнатися через сивої бороди, кепки і сонцезахисних окулярів. По всій видимості, такі заходи Рубан прийняв, щоб не опинитися поміченим в людних місцях під час перекурів », – йдеться в повідомленні.

Звернемо увагу, що Рубана помітили в місті Дніпро, поруч з готелем «Україна».

Як повідомлялося раніше, підозрюваний в підготовці терактів у Верховній Раді Володимир Рубан покинув територію України. Підозрюваний у підготовці терористичного акту колишній керівник центру «Офіцерський корпус» Володимир Рубан покинув територію України. Про це повідомили в Генпрокуратурі.

«Рубан виїхав з України. Суд повідомляв йому на останньому засіданні, що наступне відбудеться 7 травня. Запобіжний захід суд йому не вибрав », – йдеться в заяві відомства.

У свою чергу, радник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян заявив, що Державна прикордонна служба не має права коментувати інформацію щодо перетину державного кордону тією чи іншою особою.

Додамо, народного депутата України Надію Савченко та Рубана звільнили з-під варти в залі Броварського міськрайонного суду Київської області, так як опівночі з 15 на 16 квітня закінчився термін їх тримання під вартою, який так і не був продовжений. Відповідне рішення було прийнято судом в ніч на 16 квітня.

Глава Генпрокуратури України Юрій Луценко заявив, що наглядове відомство наполягає на достатності доказів у скоєнні злочинів Савченко і Рубаном.