Всі питання в енергетиці тепер вирішує Коломойський – міністр

Зустріч Президента Володимира Зеленського з бізнесменом Ігорем Коломойським була присвячена питанням ціни вугілля, роботі суб’єктів генерації електроенергії, функціонування ринку електроенергії. Про це повідомив міністр енергетики та охорони навколишнього середовища Олексій Оржель.

Ігор Коломойський зустрівся з Володимиром Зеленським

“Обговорювали питання демонополізації ринку електроенергії, посилення конкуренції, ціни на вугілля» – перерахував Оржель питання, доручення по яким були надані Коломойським міністру.

Як відомо, до зміни влади Коломойський не мав активів в енергогенерації та вуглевидобутку. За повідомленнями ЗМІ з 1 липня в держкомпанії «Центренерго» змінився менеджмент – компанією керують представники І. Коломойського. Ними реалізується корупційні схеми, що складаються в продажу через аффілійовану з Коломойським фірму «Нафта Форс» вугілля на «Центренерго» за значної завішеної ціною (2,7 тис. Грн за т.) І продажу електроенергії за ціною 1,3 грн за кВт-год , що нижче собівартості (2,1 грн за кВт-год) контрольованим Коломойським Нікопольському і Запорізькому заводу феросплавів. Як стверджує власник компанії «енергомережі» Д.Крючков, збиток державної «Центренерго» за липень-серпень склав 1,3 млрд. Грн.

Нагадаємо, 10 вересня відбулася зустріч президента В.Зеленського і бізнесмена Коломойського, в якій також взяли участь прем’єр-міністр А.Гончарук і міністр енергетики А.Оржель.