Все-таки гей? Лазарєва застукали з його справжнім коханням

Популярний російський співак Сергій Лазарєв не перестає мучити своїх шанувальників і не планує розповідати своє особисте життя.

З цього, вже протягом останнього року, цікаві фанати з величезною фантазією, розпускають чутки про нетрадиційну орієнтацію Сергія Лазарєва, які все більше посилюються.

Пара відображена в столичному магазині.

Тактильний контакт між чоловіками на фото відсутня, але шанувальники не сумніваються: у Сергія і Дмитра любовний зв’язок.

«Красені, які ж вони обидва красені! Щастя і любові великий, превеликий ».

«А я за хлопців щаслива. Коли двом людям добре разом, не має значення, якого вони статі, головне, що їм комфортно і затишно один з одним ».

Нагадаємо, Сергій довгий час приховував від громадськості свого сина. Вперше про нього стало відомо в 2016 році. Як з’ясувалося пізніше, дитина народжена сурогатною матір’ю.

Його хрещеним батьком є ​​Дмитро Кузнєцов. Сергій стверджує, що він його близький друг і партнер по бізнесу. Чутки про орієнтацію співак ніяк не коментує.

Роком раніше шанувальники артиста помітили, що він став з’являтися з Дмитром в одних і тих же місцях, в один і той же час. Про це свідчили знімки в соціальних мережах чоловіків. Пізніше Дмитро став публікувати фото і відео під час спільного дозвілля з Сергієм.

За кордоном чоловіки часто з’являлися разом.

Не так давно вони стали виходити в публічні місця в Росії. Пару неодноразово помічали в ресторанах Пітера і столиці.

Відсутність у двох завидних женихів дівчат, і дитина, народжена сурогатною матір’ю, стали серед шанувальників і Хейтер основними аргументами на суперечках про справжню орієнтації Лазарева. 

Можливо, що виконавець в гонитві за приватних даних зміг настільки замаскувати свою сім’ю, що сам постав в образі гея, віддаючи перевагу такому образ, залишаючи в таємниці особисте життя.