Вони Україну вважають третім світом! Їх діти не знають української мови і за вкрадені у нас мільйони навчаються за кордоном

Журналісти дізналися, в яких країнах “гризуть граніт науки” нащадки українських чиновників і о котрій годині це обходиться їхнім батькам.

ТОП-10 витрат чиновників на навчання дітей / фото bihus.info

Найбільше грошей в знання своїх дітей у 2017 році вклав президент України Петро Порошенко.

Його дочки-двійнята Олександра і Євгенія і молодший син Михайло вчаться в британському Сoncord College. У сумі витрати гаранта на оплату навчання складають 3,8 млн гривень в рік, розповідають аналітики проекту “Декларації” на сайті Bihus.Info .

“Чи не звик економити на знаннях дітей та народний депутат від” Блоку Петра Порошенко “Руслан Демчак, тому також відправив їх студіювати науку в Великобританії. Коштує це нардепу більш 2 млн гривень на рік, за що він і займає почесне друге місце рейтингу”, – відзначають журналісти.

Крім того, навчаються в Європі і діти радниці голови Адміністрації Президента Наталії Попович. Згідно з декларацією за 2017 рік, на їх дошкільний і середню освіту вони зі своїм чоловіком Ігорем Перегинцю, раніше займав посаду заступника міністра охорони здоров’я, витратили понад 1,7 млн ​​грн.

На четвертому місці рейтингу опинився депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук, який також відправив свого сина гризти граніт науки на “туманний Альбіон”. Журналісти стверджують, що йому оплата навчання обходиться в 1,4 млн гривень в рік.

“І зі 40-тисячним відставанням від Гордійчука закриває топ-5 екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарєва, яка також вибрала для свого сина британську освіту, правда, в Києві. У 2017 році Микита Гонтарев закінчив столичну British International School, випускникам якої одночасно видається міжнародний сертифікат і український атестат “, – йдеться в дослідженні.

Крім того, дослідження показало, що за кордоном вчаться близько 27% дітей чиновників, які задекларували витрати на освіту. Найпопулярнішими країнами для отримання знань опинилися Великобританія і Сполучені Штати Америки. Також чада українських чиновників навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччини, Чехії та Нідерландах.

В цілому ж на освіту своїх дітей у 2017 році 133 чиновника витратили 35,5 млн гривень. Як повідомляв УНІАН, Євгенія і Олександра Порошенко – 18-річні дочки президента України Петра Порошенка – закінчили навчання  в британському коледжі Concord. Незважаючи на те, що в британському коледжі “Конкорд” (Concord College) останній іспит 30 червня, випускний вже відгуляли.

Джерело